Hina Natsume appears in Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu as a personagem principal character with até o pescoço castanho hair and castanho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71491 |
|---|---|
| Nome | Hina Natsume |
| Outros Nomes | 夏目 陽菜(なつめ ひな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mariya Sumita, 澄田まりや, すみた まりや |
| Tags | school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 152cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 75cm |
| Birthday | December 5 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hina Natsume
Perfil
Hina Natsume is a character from Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu