|
☰ Links
|
|
| ID | 72183 |
|---|---|
| Nome | Ryouka Ajigasawa |
| Outros Nomes | 鰺ヶ沢 椋香 (あじがさわ りょうか) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| Tags | ponytail, apron |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouka Ajigasawa
Perfil
Anime girl Ryouka Ajigasawa is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Natsuiro Recipe