Yukari Yagami is a não classificado character from Koukan no Toriko-tachi... known for até o peito roxo hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77029 |
|---|---|
| Nome | Yukari Yagami |
| Outros Nomes | 八神 ゆかり (やがみ ゆかり) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Koukan no Toriko-tachi... |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | skirt |
| Personalidade | |
| Age | 27 |
| Height | 167cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Yagami
Perfil
Yukari Yagami is a character from Koukan no Toriko-tachi....
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Skuyskiy joined |

Facebook 
Koukan no Toriko-tachi...