|
☰ Links
|
|
| ID | 77085 |
|---|---|
| Nome | Ruki Nanase |
| Outros Nomes | 七瀬 瑠姫 (ななせ るき) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Shoujo no Kimochi |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hairband, hair ribbons, school uniform, plaid, tie, bikini |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruki Nanase
Perfil
Anime girl Ruki Nanase is a character from Shoujo no Kimochi.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Rosa hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Shoujo no Kimochi