|
☰ Links
|
|
| ID | 9369 |
|---|---|
| Nome | Rui Minamoto |
| Outros Nomes | 皆元 るい, みなもと るい |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Tags | hairclip, ponytail, cross, necklace, school uniform, odango |
| Personalidade | |
| Birthday | May 7 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | A |
| Height | 162cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
5 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rui Minamoto
Perfil
Anime girl Rui Minamoto is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Vermelho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
86
12
Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu