Nazuna Komachiya appears in Kokorone Pendulum! as a personagem principal character with quadril / depois do quadril rosa hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95246 |
|---|---|
| Nome | Nazuna Komachiya |
| Outros Nomes | 小町谷 菜砂(こまちや なずな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kokorone Pendulum! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nazuna Komachiya
Perfil
Nazuna Komachiya is a character from Kokorone Pendulum!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Rosa hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kokorone Pendulum!