|
☰ Links
|
|
| ID | 97648 |
|---|---|
| Nome | Rika Shizaki |
| Outros Nomes | 師崎 理香 (しざき りか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | shizuku, , しずく |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rika Shizaki
Perfil
Anime girl Rika Shizaki is a character from Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-
SK071 rated