Suzune Takachiho is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 featuring quadril / depois do quadril roxo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98237 |
|---|---|
| Nome | Suzune Takachiho |
| Outros Nomes | 高千穂 鈴音 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 157cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzune Takachiho
Perfil
Suzune Takachiho is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2