|
☰ Links
|
|
| ID | 101651 |
|---|---|
| Name | Shuri Mikoshiba |
| Other Names | 御小柴 朱梨(みこしば しゅり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shuri Mikoshiba
Profile
Anime girl Shuri Mikoshiba is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
8
34
68
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2