Anime girl Kazusa Haruoka is a adult with to waist length purple hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 120492 |
|---|---|
| Name | Kazusa Haruoka |
| Other Names | 春岡 和沙 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hitomi Kitazaki, 北﨑ひとみ, きたざき ひとみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Kazusa Haruoka
Profile
Anime girl Kazusa Haruoka is a character from Chijoku no Seifuku 2.
They have been indexed as Female Adult with Orange eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
37
36
66
Facebook 
Chijoku no Seifuku 2