|
☰ Links
|
|
| ID | 142686 |
|---|---|
| Name | Luchesis |
| Other Names | ルキシス |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Hirai, 平井 まみ, ひらい まみ |
| Tags | ponytail, pointy ears, crown |
| Personality | |
| Bust | 110cm |
| Height | 160cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
| Cup Size | N |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Luchesis
Profile
Anime girl Luchesis is a character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| raichuuz joined |
3
16
79
43
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-