Frey Couleur Principea is a character from Gyakushuu 4 featuring very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36681 |
|---|---|
| Name | Frey Couleur Principea |
| Other Names | フレイ・クルール・プリンシペア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | axe, armor, dress |
| Personality | |
| Height | 169cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Frey Couleur Principea
Profile
Frey Couleur Principea is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4
Abuse Counterattack 5