One of the notable characters from Abuse Counterattack 5, Celio Haideroze Cruyff is recognized for short gray hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71438 |
|---|---|
| Name | Celio Haideroze Cruyff |
| Other Names | セリオ・ハイデローゼ・クライフ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| Tags | thigh-high boots, cape, armor |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Celio Haideroze Cruyff
Profile
Celio Haideroze Cruyff is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Gray hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |
1
1
Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5