One of the notable characters from Prison Academia, Eliza Perlman is recognized for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82207 |
|---|---|
| Name | Eliza Perlman |
| Other Names | エリザ・パールマン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Academia |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Fujiwara, 藤原由林, ふじわら ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 176cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eliza Perlman
Profile
Eliza Perlman is a character from Prison Academia.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | (To Waist) |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Ronain31 joined |
9
13
Facebook 
Taimanin (series)
Taimanin Asagi -Battle Arena-
Prison Academia