Anime girl Rino is a child with to chest length purple hair and yellow eyes.
â° Links
![]()
|
|
| ID | 93960 |
|---|---|
| Name | Rino |
| Other Names | ăȘă |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 143cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rino
Profile
Anime girl Rino is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Child with Yellow eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis