|
☰ Links
|
|
| ID | 99022 |
|---|---|
| Name | Kanon Okita |
| Other Names | 沖田 奏音 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ★ New Kozukuri World |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | ribbon tie, hairclip, school uniform |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Cup Size | B |
| Waist | 58cm |
| Hips | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanon Okita
Profile
Anime girl Kanon Okita is a character from Zettai Junshu ★ New Kozukuri World.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Junshu ★ New Kozukuri World