|
☰ Links
|
|
| ID | 14730 |
|---|---|
| Name | Matsuri Carnaval |
| Other Names | 祀利・カルナヴァル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kurukuru Fanatic |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ai Fukada, 深田愛衣, ふかだ あい |
| Tags | yandere, hairclip, jacket, dress, hat, scarf, tights, gun |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 146cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Carnaval
Profile
Anime girl Matsuri Carnaval is a character from Kurukuru Fanatic.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Kurukuru Fanatic