|
☰ Links
|
|
| ID | 619 |
|---|---|
| Name | Mika Bluemeir Polish |
| Other Names | ミカ・ブルメイア・ポリッシュ(ミカ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sukumizu 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Tags | hair intakes, swimsuit, curly hair, facial mark, drillhair |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Bluemeir Polish
Profile
Anime girl Mika Bluemeir Polish is a character from Sukumizu 2.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sukumizu 2