Fujiko Kabuto appears in St Brunhilde Girls Knight Academy as an unsorted character with 齐胸 紫色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 63809 |
|---|---|
| Name | Fujiko Kabuto |
| Other Names | 兜 不二子 (かぶと ふじこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | St Brunhilde Girls Knight Academy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aya Honjou, 本城亜夜, ほんじょう あや |
| Tags | mole, helmet, bikini, cape, armor |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 140cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
3 Character of the Month nominations |
|
Fujiko Kabuto
Profile
Fujiko Kabuto is a character from St Brunhilde Girls Knight Academy.
They have been indexed as 女性 成人 with 黄色 eyes and 紫色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Poskdjisaj joined |
| Kirino22 joined |
5
10
Facebook 
St Brunhilde Girls Knight Academy