Kaoruko Nijouin is an unsorted character from Pastel Memories known for 齐腰 黑色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93014 |
|---|---|
| Name | Kaoruko Nijouin |
| Other Names | 二条院 薫子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Media Type | 动画 |
| Voiced By | Yukiyo Fujii, 藤井ゆきよ, ふじい ゆきよ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | November 10 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Weight | 53kg |
| Blood Type | B |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoruko Nijouin
Profile
Kaoruko Nijouin is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 黑色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Pastel Memories