One of the notable characters from Shoujo Kyouiku, Sae Inagaki is recognized for zur taille schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 110587 |
|---|---|
| Name | Sae Inagaki |
| Other Names | 稲垣紗衣 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Shoujo Kyouiku |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mari Shinohara, 篠原麻李, しのはら まり |
| Tags | school uniform, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Height | 154cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 76cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sae Inagaki
Profil
Sae Inagaki is a character from Shoujo Kyouiku.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |

Facebook 
Shoujo Kyouiku