|
☰ Links
|
|
| ID | 4852 |
|---|---|
| Name | Natsumi Sawashiro |
| Other Names | 沢代 夏実(さわしろ なつみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | glasses, curly hair, school uniform, student |
| Persönlichkeit | |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi Sawashiro
Profil
Anime girl Natsumi Sawashiro is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Rot hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku