Lala is a character from Monster Musume featuring zur taille blau hair and braun eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 75234 |
|---|---|
| Name | Lala |
| Other Names | ララ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Monster Musume |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Ai Kakuma, 加隈亜衣, かくま あい |
| Tags | blue skin, scythe, ahoge, gloves, stockings, boots, chunibyo, dullahan |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lala
Profil
Lala is a character from Monster Musume.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Blau hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Monster Musume
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
15
12
2
Facebook 
Monster Musume