☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 142674 |
|---|---|
| Name | Mihiro Tsukahara |
| Other Names | 塚原 美尋 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ingoku no Houkago 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| タグ | |
| Personality | |
| School Year | 2 |
| Height | 159cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | H |
| Waist | 60cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mihiro Tsukahara
プロフィール
Anime girl Mihiro Tsukahara is a character from Ingoku no Houkago 2.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 1 hour(s) 39 minute(s) 20 second(s) ago
2
90
85
Facebook 

Ingoku no Houkago 2