|
☰ Links
|
|
| ID | 148068 |
|---|---|
| Name | Kaguya |
| Other Names | カグヤ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Aki Sairenji, 西連寺亜希, さいれんじ あき |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 143cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 83cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaguya
プロフィール
Anime girl Kaguya is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |
| Anume joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to