|
☰ Links
|
|
| ID | 148070 |
|---|---|
| Name | Hagumi Oomatsu |
| Other Names | 大松 育実 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagumi Oomatsu
プロフィール
Anime girl Hagumi Oomatsu is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as 女性 Child with Not Visible eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | Not Visible | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to