|
☰ Links
|
|
| ID | 148091 |
|---|---|
| Name | Rinne Wakamatsu |
| Other Names | 若松 りんね |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kasuka Kanade, 奏カスカ, |
| タグ | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinne Wakamatsu
プロフィール
Anime girl Rinne Wakamatsu is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |
| Anume joined |

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~