☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 20484 |
|---|---|
| Name | Tsukie Kokubu |
| Other Names | 国武 月衛 (こくぶ つきえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukari Hirayama, 平山縁, ひらやま ゆかり |
| タグ | hair intakes, blunt bangs, school uniform, bow, frills, vest, plaid, beret |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukie Kokubu
プロフィール
Anime girl Tsukie Kokubu is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tarnhauser joined |
| Buff joined |
| scijvmas joined |
| FR0STY joined |
nath256 rated Naruto Shippuden ★★★★
|


Facebook 

Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei
nath256 rated