☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 50898 |
|---|---|
| Name | Takami Toudou |
| Other Names | 藤堂 高美 (とうどう たかみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo Neo Second Sisters |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| タグ | shirt, mini skirt, hakama, midriff |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Takami Toudou
プロフィール
Anime girl Takami Toudou is a character from Aneimo Neo Second Sisters.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Xhj joined |
/from/あねいもNeo Second Sisters/uploads/chars/5688-564533960.jpg)
Facebook 

Aneimo Neo Second Sisters