☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 94258 |
|---|---|
| Name | Lepuru |
| Other Names | リェプル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | clown, showbunny, bunny ears, jester, leotard, headband, half twintails |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lepuru
プロフィール
Anime girl Lepuru is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
台詞 | View All
“ Even though I look like this, I am a clown. Looking forward to working with you, Prince♪ ”
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
| Kiten joined |

Facebook 

Millennium War Aigis