Stella Marisudia is a character from Unionism Quartet featuring 腰まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88623 |
|---|---|
| Name | Stella Marisudia |
| Other Names | ステラ (ステラ・マリスディア) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Unionism Quartet |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | November 11 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 170cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Stella Marisudia
プロフィール
Stella Marisudia is a character from Unionism Quartet.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |
3
66
12
52/from/ユニオリズム・カルテット/uploads/chars/39134-175490929.jpg)
Facebook 
Unionism Quartet