☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98024 |
|---|---|
| Name | Tangiku Imakomachi |
| Other Names | 今小町 丹菊 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haruru Minamo ni! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tangiku Imakomachi
プロフィール
Anime girl Tangiku Imakomachi is a character from Haruru Minamo ni!.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 青 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Genshin Impact ★★★★★
|

Facebook 

Haruru Minamo ni!
Natsumimi rated