Sanae Kondou is an unsorted character from Idol Incidents known for very long Блондинка / Желтый hair and Серый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 78436 |
|---|---|
| Name | Sanae Kondou |
| Other Names | 近堂 幸恵, こんどう さちえ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Idol Incidents |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Reina Ueda, 上田麗奈, うえだ れいな |
| Теги | mole, braid, ponytail, skirt |
| Личность | |
| Age | 23 |
| Height | 165cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Birthday | May 18 |
| Sign | Taurus ♉ |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Kondou
Профиль
Sanae Kondou is a character from Idol Incidents.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Серый eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Серый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Idol Incidents
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |
SKyongmania faved Yuusha o Intai Shite Yorozuya o Open Shita Kedo, Naze ka Adult Goods ni Ninki ga Shuuchuu Shiteiru Ken.
|

Facebook 
Idol Incidents
SKyongmania faved