Mika Kozuru is a supporting character from Idol Incidents known for very long Синий hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 78441 |
|---|---|
| Name | Mika Kozuru |
| Other Names | 小水流 ミカ(こずる みか) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Idol Incidents |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Chinatsu Akasaki, 赤崎千夏, あかさき ちなつ |
| Теги | tights, dress, detached sleeves, side ponytail |
| Личность | |
| Age | 17 |
| Height | 163cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 79cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 81cm |
| Birthday | June 13 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Kozuru
Профиль
Mika Kozuru is a character from Idol Incidents.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Idol Incidents