One of the notable characters from Idol Incidents, Mizuki Fudou is recognized for medium-length Коричневый hair and Серый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 78437 |
|---|---|
| Name | Mizuki Fudou |
| Other Names | 不動 瑞希(ふどう みずき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Idol Incidents |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Lynn, りん, |
| Теги | |
| Личность | |
| Age | 19 |
| Height | 167cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Fudou
Профиль
Mizuki Fudou is a character from Idol Incidents.
They have been indexed as Женщина Подросток with Серый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Серый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Idol Incidents
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
| wgiybat joined |

Facebook 
Idol Incidents