One of the notable characters from Milk Junkie 3, Mitsuki Toyohara is recognized for hasta la cintura naranja hair and marrón eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 100358 |
|---|---|
| Nombre | Mitsuki Toyohara |
| Other Names | 豊原 美月(とよはら みつき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Milk Junkie 3 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuko Kawase, 川瀬ゆう子, かわせ ゆうこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuki Toyohara
Perfil
Mitsuki Toyohara is a character from Milk Junkie 3.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Naranja hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Milk Junkie 3
SKyongmania faved
SKyongmania rated