|
☰ Links
|
|
| ID | 104565 |
|---|---|
| Nombre | Chiharu Azuma |
| Other Names | 東ちはる (あずまちはる) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Venus Eleven Vivid! |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | August 13 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 160cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 93cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiharu Azuma
Perfil
Anime girl Chiharu Azuma is a character from Venus Eleven Vivid!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 