|
☰ Links
|
|
| ID | 105220 |
|---|---|
| Nombre | Ai Shimamura |
| Other Names | 島村 亜衣 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Selfre -Self Friend- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 158cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Shimamura
Perfil
Anime girl Ai Shimamura is a character from Selfre -Self Friend-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Selfre -Self Friend-