Tamami Kamishiro is a sin clasificar character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou known for al cuello rosa hair and marrón eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1071 |
|---|---|
| Nombre | Tamami Kamishiro |
| Other Names | 神代 珠美 (カミシロ タマミ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Chotto Sunao ni Donburi Kanjou |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | necklace, coat, hairclip, skirt, tights, ahoge, sandals |
| Personalidad | |
| Height | 136cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamami Kamishiro
Perfil
Tamami Kamishiro is a character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rosa hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
Chotto Sunao ni Donburi Kanjou