|
☰ Links
|
|
| ID | 110589 |
|---|---|
| Nombre | Nana Shiraishi |
| Other Names | 白石那奈 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Shoujo Kyouiku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumiko Nishino, 西野ゆみこ, にしの ゆみこ |
| Etiquetas | school uniform, side ponytail |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nana Shiraishi
Perfil
Anime girl Nana Shiraishi is a character from Shoujo Kyouiku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1 
Facebook 
Shoujo Kyouiku