☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 111487 |
|---|---|
| Nombre | Aina Akemiya |
| Other Names | 朱宮愛那 |
| Role | Protagonista |
| Primary Assignment | Omega Labyrinth |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Haruka Yamazaki, 山崎はるか, やまざき はるか |
| Etiquetas | school uniform, sword, side ponytail, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Birthday | June 27 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 162cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aina Akemiya
Perfil
Anime girl Aina Akemiya is a character from Omega Labyrinth.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Omega Labyrinth