Wuxia Shi is a sin clasificar character from Girl Cafe Gun known for hasta la cintura púrpura hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 112304 |
|---|---|
| Nombre | Wuxia Shi |
| Other Names | ジムカ, Jimuka |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | Yoshino Nanjo, 南條愛乃, なんじょう よしの |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Nationality | Chinese |
| Birthday | May 14 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 164cm |
| Weight | 46kg |
| Blood Type | A |
| Age | 18 |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wuxia Shi
Perfil
Wuxia Shi is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Púrpura hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Older sister of Wuyou Shi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Girl Cafe Gun