Natsumi is a sin clasificar character from Step by Steady known for hasta los hombros naranja hair and naranja eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 1143 |
|---|---|
| Nombre | Natsumi |
| Other Names | 夏美先生(なつみせんせい) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Step by Steady |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaori Fujisaki, 藤咲かおり, ふじさき かおり |
| Etiquetas | labcoat, turtleneck |
| Personalidad | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi
Perfil
Natsumi is a character from Step by Steady.
They have been indexed as Femenino Adulto with Naranja eyes and Naranja hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| 8008milk joined |

Facebook 
Step by Steady