|
☰ Links
|
|
| ID | 115241 |
|---|---|
| Nombre | Karen Strauss |
| Other Names | カレン・ストラウス |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ren Haruna, 榛名れん, はるな れん |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Strauss
Perfil
Anime girl Karen Strauss is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai".
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Blanco hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
9
Facebook 