|
☰ Links
|
|
| ID | 120488 |
|---|---|
| Nombre | Mari Fumika |
| Other Names | 文香 眞里 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mari Fumika
Perfil
Anime girl Mari Fumika is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| misa11037 joined |
| vasdko13 joined |

Facebook 
Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~