Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!! featuring hasta los hombros rubio / amarillo hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126 |
|---|---|
| Nombre | Yukari Fujimi |
| Other Names | 藤見 ゆかり(ふじみ ゆかり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Etiquetas | school uniform, hairclip, cross, hair intakes |
| Personalidad | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 156cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | July 3 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Fujimi
Perfil
Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS