Koharu Hachizuka is a sin clasificar character from Tsukushite Ageru no ni!! known for hasta los hombros rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127 |
|---|---|
| Nombre | Koharu Hachizuka |
| Other Names | 八塚 小春(はちづか こはる) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Etiquetas | twin, school uniform, twintails, flower, hairclip, heart, ahoge |
| Personalidad | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 148cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | April 4 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Hachizuka
Perfil
Koharu Hachizuka is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Alienx86 joined |
| yuyuan58 joined |

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS