|
☰ Links
|
|
| ID | 128644 |
|---|---|
| Nombre | Manatsu Hidaka |
| Other Names | 日高 真夏 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kan'ochi x Netorare Kazoku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Touka Karin, かりんとうか, かりんとうか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Bust | 107cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manatsu Hidaka
Perfil
Anime girl Manatsu Hidaka is a character from Kan'ochi x Netorare Kazoku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Daughter of Arisa Hidaka
Older sister of Fuyuka Hidaka
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| misa11037 joined |
| vasdko13 joined |
9
8
Facebook 