Anime girl Nanami Hirasaka is a adolescente with hasta los hombros length borgoña hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 129462 |
|---|---|
| Nombre | Nanami Hirasaka |
| Other Names | 比良坂 奈々美 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | WANNABE→CREATORS |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Etiquetas | maid, gloves, bun, stockings |
| Personalidad | |
| Bust | 105cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 85cm |
| Height | 156cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami Hirasaka
Perfil
Anime girl Nanami Hirasaka is a character from WANNABE→CREATORS.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Borgoña hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Kevin777 joined |
3
37
9
74
Facebook 
WANNABE→CREATORS