|
☰ Links
|
|
| ID | 130576 |
|---|---|
| Nombre | Tomoe Tajika |
| Other Names | 多鹿 巴 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 176cm |
| Bust | 109cm |
| Waist | 64cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoe Tajika
Perfil
Anime girl Tomoe Tajika is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Minna no Iku New Academy ~Momoiro Oppai Kenshuuroku~
|
3
10
14
54
Facebook 
Harem x Shangri-La
SKyongmania faved